Blog

Změna sídla společnosti

Změna sídla společnosti:
Vážení zákazníci/obchodní partneři,
Rádi bychom vás informovali o důležité změně sídla
naší společnosti Speciální Medicínská Technologie, s.r.o.

Novým sídlem společnosti, současně nová korespondenční a fakturační adresa s platností od 27. ledna 2021 je: „Speciální Medicínská Technologie, s.r.o., Zbraslavská 1113, 252 42 Jesenice“. Ostatní identifikační údaje (vč. IČ) zůstávají nezměněny. Prosíme vás tímto o opravu ve vašem systému i souvisejících daňových i ostatních dokladech.
Přestěhovali jsme se do nových a modernějších prostor, které nám umožňují navýšení výrobní a skladové kapacity i rozšíření školícího zázemí a výstavního sálu. Nyní se nacházíme v klidné části města Jesenice (u Prahy). Věříme, že při osobních návštěvách, na které se již velmi těšíme, vás potěší snadná dopravní dostupnost i bezproblémové parkování přímo v areálu společnosti SMT.
Společnost Speciální Medicínská Technologie, s.r.o. – tradiční a zároveň inovativní rodinná firma – je nadále jediným výrobcem elektrochirurgických a kryochirurgických přístrojů v České republice. Pro letošní rok pro vás chystáme řadu novinek i rozšíření sortimentu, o kterých vás budeme brzy informovat na nových webových stránkách společnosti. Zároveň se vám i velice omlouváme za jejich dočasnou pracovní podobu.