O nás

Profil firmy

Firma Speciální Medicínská Technologie, s.r.o. je česká vývojová a výrobní firma, založená na odborných zkušenostech svých zakladatelů z uplynulých dvou desetiletí.
Zaměřením firmy je výzkum, vývoj, výroba, prodej a servis převážně ELEKTROCHIRURGICKÝCH a KRYOCHIRURGICKÝCH přístrojů, nástrojů a příslušenství pro různé medicínské obory, včetně specializovaného přístrojového vybavení pro stomatologii a včetně přístrojů téhož zaměření pro veterinární chirurgii.
Firma Speciální Medicínská Technologie, s.r.o. je jediným výrobcem ELEKTROCHIRURGICKÝCH a KRYOCHIRURGICKÝCH přístrojů v České republice.
Systém jakosti je řízen v souladu s normou ČSN EN ISO 13485. Profesionální výrobky firmy se vyznačují nejen vysokou kvalitou, univerzální užitností, bezpečností, ale i příznivou cenou a dostupností servisu. Nezanedbatelným rysem je i vlastní instrumentárium a příslušenství, které šetří ekonomický rozpočet zvláště českých uživatelů.
Firma vyrábí a je mezinárodně certifikována podle Směrnice Rady Evropy 93/42 EEC, nařízení vlády ČR NV 336 / 2004 Sb a podle dalších norem a platných předpisů.
Notifikovanou osobou je EZÚ Praha.
Firemní výrobky jsou nositeli známky shody CE 1014.