Aktuality

Změna sídla společnosti:
Vážení zákazníci/obchodní partneři,
Rádi bychom vás informovali o důležité změně sídla
naší společnosti Speciální Medicínská Technologie, s.r.o.

Novým sídlem společnosti, současně nová korespondenční a fakturační adresa s platností od 27. ledna 2021 je: „Speciální Medicínská Technologie, s.r.o., Zbraslavská 1113, 252 42 Jesenice“. Ostatní identifikační údaje (vč. IČ) zůstávají nezměněny. Prosíme vás tímto o opravu ve vašem systému i souvisejících daňových i ostatních dokladech.
Přestěhovali jsme se do nových a modernějších prostor, které nám umožňují navýšení výrobní a skladové kapacity i rozšíření školícího zázemí a výstavního sálu. Nyní se nacházíme v klidné části města Jesenice (u Prahy). Věříme, že při osobních návštěvách, na které se již velmi těšíme, vás potěší snadná dopravní dostupnost i bezproblémové parkování přímo v areálu společnosti SMT.
Společnost Speciální Medicínská Technologie, s.r.o. – tradiční a zároveň inovativní rodinná firma – je nadále jediným výrobcem elektrochirurgických a kryochirurgických přístrojů v České republice. Pro letošní rok pro vás chystáme řadu novinek i rozšíření sortimentu, o kterých vás budeme brzy informovat na nových webových stránkách společnosti. Zároveň se vám i velice omlouváme za jejich dočasnou pracovní podobu.

Bezpečnostně-Technické Kontroly v době nouzového stavu
Vážení zákazníci,
Dovolujeme si vám oznámit, že v souladu s prohlášením Státního ústavu pro kontrolu léčiv ze dne 21. října 2020 ohledně provádění Bezpečnostně Technických Kontrol (BTK) dle §65 zákona 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích během nouzového stavu a používání přístrojů bez platné BTK – nyní neprovádíme bezpečnostně-technické kontroly na místě, tedy v ordinacích či nemocnicích. S ohledem na vaše a naše zdraví se snažíme i touto cestou omezit šíření nemoci Covid-19. Nadále nám však můžete zasílat vaše elektrochirurgické přístroje na BTK prostřednictvím kurýrních dopravců. Nabízíme vám i možnost zprostředkování či zajištění těchto služeb.
Společnost Speciální Medicínská Technologie s.r.o., s ohledem na omezení šíření nákazy virem SARS-CoV-2, umožňuje použití přístrojů patřící do generické skupiny Elektrokoagulátor SMT i nad rámec vymezené platnosti BTK. Prohlášení je platné za předpokladu, že neuplynulo více jak 6 měsíců od konce platnosti BTK a přístroj nejeví žádné známky zhoršení svých vlastností. Před každým použitím je nezbytné provést vizuální kontrolu přístroje, dle návodu k použití. Samozřejmě vám rádi zodpovíme jakékoliv dotazy či nejasnosti na obvyklých mailových adresách či telefonních číslech – viz „Kontakty“


Podrobnější informace naleznete na odkazech níže.
https://www.niszp.cz/cs/prohlaseni-k-provadeni-bezpecnostne-technickych-kontrol-btk-dle-ss65-zakona-2682014-sb-o-0
http://www.sukl.cz/prohlaseni-k-provadeni-bezpecnostne-technickych-kontrol-btk-1