Speciální Medicínská Technologie, s.r.o.

obchod@smt-praha.com
+420 233 320 201  Chci být kontaktován

Moje nezávazná objednávka

Hledáme nového kolegu na pozici ELEKTROTECHNIK / ELEKTROMECHANIK

07.12.2016

Zajímá Vás práce v oblasti výroby a výzkumu medicínské techniky? Chtěl/a byste se podílet na vývoji a výrobě špičkové medicínské techniky ve stabilní české společnosti?
Firma Speciální Medicínská Technologie, s.r.o. je přední česká vývojová a výrobní firma, která se zaměřuje na výzkum, vývoj, výrobu, prodej a servis převážně ELEKTROCHIRURGICKÝCH a KRYOCHIRURGICKÝCH přístrojů, nástrojů a příslušenství pro různé medicínské obory.

Náplň práce:

  • montáž elektropřístrojů dle technické dokumentace
  • spolupráce na vývoji prototypů
  • servis elektropřístrojů s možností služebních cest
  • zodpovědnost za údržbu technické dokumentace
  • spolupráce napříč společností

Požadujeme:

  • ukončené elektrotechnické vzdělání
  • kvalifikaci podle vyhl. 50/78 Sb. §6 uvítáme
  • praktické zkušenosti s osazováním a opravou desek plošných spojů
  • praktické zkušenosti s měřícími přístroji jako osciloskop, multimetr apod.
  • schopnost samostatné práce dle technické dokumentace
  • orientace v elektroschématech
  • praxe jako mechanik nebo elektromechanik ve výrobní firmě
  • znalost základních úkonů na PC

Nabízíme:

  • možnost zvyšování kvalifikace a profesní růst
  • možnost napracovat si potřebné krátkodobé volno
  • proplácení přesčasů
  • důkladné zapracování a další vzdělávání
  • dlouhodobá spolupráce
  • motivující finanční ohodnocení
  • nástup možný od 2/1/2017

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

V případě Vašeho zájmu se ucházet o tuto pozici, zašlete prosím životopis na krotil@smt-praha.com

Fotogalerie